Çocuk Kitapları

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük Pdf indir

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Heather Amery tarafından kaleme alınan Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük isimli kitap 9786053419242 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük kitabını Alltagliche Wörten in Deutsch numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük pdf oku indir.

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük pdf indir

Çocukların Almanca sözcük dağarcıklarını geliştirmelerini sağlayan renkli ve keyifli bu kitap, günlük yaşamda çok fazla karşılaşılan 500’den fazla basit sözcük içeriyor.
 
Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük, çocukların Almancayı keyifli bir biçimde öğrenmelerini sağlayacak nitelikte tasarlandı. Çocukların renkli ve canlı resimlerle sözcükleri eşleştirmesi sağlanarak hem sözcükleri daha kolay öğrenmeleri, hem de öğrendiklerinin hafızlarında daha iyi yer etmesi amaçlandı. Kitabın karşılıklı sayfalarına yayılan her büyük resimde farklı sayıda çeşitli nesne gizli, çocuklar bu nesneleri resim içinde bulmaya çalışırken keyifli saatler geçirecek.
Bunun yanı sıra kitabın sonunda kitapta bulunan tüm sözcüklerin Türkçe karşılıklarını gösteren bir de Almanca-Türkçe sözlük yer alıyor. 
 
Almanca öğrenmek çocuklar için artık çok keyifli!

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük kitap özeti

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük pdf oku

Resimlerle Günlük Yaşamdan Almanca 500 Sözcük Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu