Pdf Kitap

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar Pdf indir

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258401738 sayfadan oluşan Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Jason Schreier tarafından kaleme alınan Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar isimli kitap Press Reset: Ruin and Recovery in the Video Jason Schreier Game Industry dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar kitabını 25.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar pdf oku indir.

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar pdf indir

Reset At, sektöre girmek isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak. Kendilerini oyunlara adamış oyuncular içinse ellerinden düşüremeyecekleri bir kitap.” –Wall Street Journal
 
“Schreier’ın gazeteciliğinin bir eşi benzeri yok.” –Forbes
 
Çoksatan Kan, Ter ve Pikseller’in yazarından oyun endüstrisini mercek altına alan çiçeği burnunda bir kitap. Jason Schreier’ın sektörün içindeki onlarca kişiyle yaptığı röportajlardan derlenen bu kitap, son senelerın en ünlü stüdyolarının nasıl kapandığını ve ardından yaşananları gözler önüne çıkarıyor.
 
Bioshock Infinite, Epic Mickey ve Dead Space gibi piyasanın mihenk taşlarından sayılan bir çok oyunun geliştirilme sürecini ve onları yapan firmaların şok edici kapanış hikâyelerini ilk ağızdan röportajlarla ele alan Reset At, geliştiricilerin bu olaylardan nasıl etkilendiğini, kendilerini nasıl toparladıklarını, hayatlarına nasıl devam ettiklerini veya bu endüstriyi nasıl terk ettiklerini anlatıyor.
 
Oyun endüstrisi hiç olmadığı kadar güçlenmişken oyun tasarlayarak nizami bir hayat kurmak neden bu kadar zorlaştı? Bu düzeni değiştirmek için çok mu geç kalındı? Bu soruların ve çok daha yükseksının cevabı bu sayfaların arasında.
 

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar kitap özeti

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar pdf oku

Reset At: Video Oyun Sektöründeki Çöküş ve Toparlanmalar Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu