Çocuk Kitapları

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt Pdf indir

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Red Kit 62 – Sarah Bernhardt kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Goscinny tarafından kaleme alınan Red Kit 62 – Sarah Bernhardt isimli kitap 9789750824074 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Red Kit 62 – Sarah Bernhardt kitabını 14.12.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Red Kit 62 – Sarah Bernhardt pdf oku indir.

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt pdf indir

Red Kit’in 62. sayısı olan 1982 yılına ait Sarah Bernhardt’ı Morris çizmiş, X. Fauche ile J. Léturgie yazmış. Zaman zaman yapıldığı gibi, öykü gerçek bir şahıs ile abartılmış gerçek olaylar üzerine kurulmuş: “Altın Ses” olarak anılan Fransız tiyatro oyuncusu Sarah Bernhardt’ın ilk ABD turnesi.

Bernhardt’ın ABD’deki gösterilerinin sorunsuz gerçekleştirilebilmesi için hükümetçe görevlendirilen Red Kit’i bekleyen zorluklar, bu kez haydutlarla Kızılderililerden ibaret değildir. Gözetimi altındaki tiyatro topluluğunun gıdasından ulaşımına, sağlığından güvenliğine kadar her şeyinden sorumludur. Üstelik çok yakınlarda bir hain, çevrede birden fazla düzenbaz varken ve Düldül’ün rolü pek ufakken…

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt kitap özeti

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt pdf oku

Red Kit 62 – Sarah Bernhardt Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu