Çocuk Kitapları

Red Kit 58 – Altına Hücum Pdf indir

Red Kit 58 – Altına Hücum pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750823312 sayfadan oluşan Red Kit 58 – Altına Hücum kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Jean Leturgie tarafından kaleme alınan Red Kit 58 – Altına Hücum isimli kitap 03.08.2012 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Red Kit 58 – Altına Hücum kitabını Morris numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Red Kit 58 – Altına Hücum pdf oku indir.

Red Kit 58 – Altına Hücum pdf indir

Çizimleri Morris’e ait, hikâyesi Jean Léturgie ile Yann tarafından yazılmış Altına Hücum, orijinal adıyla Klondike, 1860’ta Kanada Klondike’ta yaşanmış gerçek bir altına hücum macerasını anlatıyor. Lakin bölgeye ulaşabilmek için aşılması gereken, çok sayıda can almasıyla ünlü Chilcoot Geçidi, kahramanlarımız Red Kit ve Düldül için biraz soğuk olmakla birlikte sıradan bir engelden ibaret.

Yol dostları Lord Badminton ile Klondike’a gitmelerinin nedeni olan eski dostu Jasper, Red Kit okurlarının 47. sayı Lord Badi’den tanıdığı İngiliz beyefendileri. Altına Hücum, Jasper’ın seçtiği yeni yaşamı göstermesi yönünden Lord Badi macerasının devamı niteliğinde.

Sıska Smith (Soapy Smith) ile “telsiz” telgrafı da Mattie (Mattie Silks) ile altın terazisi de gerçek şahıs ve ayrıntılar. Düldül’e göre “Beyaz dişli bir köpeği anlatan saçma romanın yazarı” Jack London da maceranın “konuk oyuncusu”.

Red Kit 58 – Altına Hücum kitap özeti

Red Kit 58 – Altına Hücum pdf oku

Red Kit 58 – Altına Hücum Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu