Çocuk Kitapları

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası Pdf indir

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750822940 sayfadan oluşan Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Xavier Fauche tarafından kaleme alınan Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası isimli kitap 18.06.2012 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası kitabını Morris numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası pdf oku indir.

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası pdf indir

Yolu, belediye başkanlığı seçim kampanyası sırasında Mezartaşı adlı kasabaya düşen Red Kit, adaylar Clanton ile Earp ve aileleriyle tanışınca seçimlerin hiç de adil olmayacağını anlar. Adalet, yerini bulmak için yine yalnız kovboydan yardım istemekte, bu macerada pek yalnız olmayan kovboyumuz da kollarını sıvamaktadır…

Mezartaşı Kasabası, orijinal adıyla O.K.Corral, Eray Canberk’in çevirdiği bir Morris, Fauché ve Adam çalışması. Belediye başkanlığının dürüst ve prensip sahibi adayı Wyatt Earp, kardeşleri Virgil ve Morgan gibi diş hekimi Elitez (gerçek adıyla Olliday) de 1800’lü senelerda Mezartaşı Kasabası’nda yaşamış gerçek bireyler.

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası kitap özeti

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası pdf oku

Red Kit 56 – Mezartaşı Kasabası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu