Çocuk Kitapları

Red Kit 55 / Haydut Ana Pdf indir

Red Kit 55 / Haydut Ana pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750822681 sayfadan oluşan Red Kit 55 / Haydut Ana kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Xavier Fauche tarafından kaleme alınan Red Kit 55 / Haydut Ana isimli kitap 05.06.2012 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Red Kit 55 / Haydut Ana kitabını Morris numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Red Kit 55 / Haydut Ana pdf oku indir.

Red Kit 55 / Haydut Ana pdf indir

55. Red Kit macerası Haydut Ana’nın hikâyesi 1875 senesinde, Arkansas’ın Forth Smith kasabasında geçiyor. Kasaba sınırları içerisinde suç işlemiş haydutları, kefcihazlarıni ödeyerek çiftliğine alan “Güzeller Güzeli”nin mutlu yaşamı, Red Kit’in yolunun kasabaya düşmesiyle bir anda zorlaşıyor. Bu da sürükleyici yeni bir macera demek…

Pek çok Red Kit macerasında olduğu gibi Haydut Ana’da da gerçek şahıslardan esinlenilerek yaratılmış kahramanlar yer alıyor.
“Haydutlar Kraliçesi” olarak bilinen Myra Belle Starr (1848-1889), suçlulardan oluşan çetesiyle çalışmış atları alıp satmanın bunun yanında birden fazla suç işleyen gerçek bir haydut, “Adam Asan Yargıç” lakaplı Isaac C. Parker 88 kişiyi ipe gönderen gerçek bir yargıç, infaz memuru George Maledon veya “Cellâtların Prensi” de gerçekten yaşamış bir şahıs. Üstelik George Maledon’un darağacına düşkünlüğü de yalnızca bir Red Kit şakasi değil.

Red Kit 55 / Haydut Ana kitap özeti

Red Kit 55 / Haydut Ana pdf oku

Red Kit 55 / Haydut Ana Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu