Çocuk Kitapları

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası Pdf indir

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Morris Goscinny tarafından kaleme alınan Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası isimli kitap 9789750826559 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası kitabını 08.11.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası pdf oku indir.

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası pdf indir

Morris-Goscinny ikilisinin ortak çalışmalarından olan Rintintin’in Mirası’nın en mühim özelliği, Rintintin’in Red Kit’i de Düldül’ü de ikinci plana iterek başrolü ele geçirmesi. Rintintin, yaşamını kaybeden eski hükümlü Oggie Svenson’un yüklü mirasını kendisine bırakmasıyla dünyanın en zengin köpeği olur. Lakin servete konmasıyla Daltonları peşinde bulması bir olur. Köpeğe bir şey olması halinde varis olacak Joe Dalton, işi şansa bırakmak niyetinde değildir. Rintintin’i bulup yok edecektir.

Red Kit’in bu sayıdaki görevi öncekilerden biraz farklı; her zamanki gibi her şeyi yanlış anlayıp “sevgili sahibi” sandığı Joe Dalton’u arayan Rintintin’i korumak… Üstelik hem Daltonlardan hem köpeğin kendisinden hem de maceranın sürprizi olarak devreye giren Çinlilerden!

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası kitap özeti

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası pdf oku

Red Kid 72 – Rintintin’in Mirası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu