Edebiyat Kitapları

Rakipler Pdf indir

Rakipler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257550727 sayfadan oluşan Rakipler kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Vi Keeland tarafından kaleme alınan Rakipler isimli kitap The Rivals dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Rakipler kitabını 01.12.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rakipler pdf oku indir.

Rakipler PDF

RakiplerRakipler Pdf indir, Sophia Sterling ve Weston Lockwood arasındaki rekabet onlar doğmadan çok öncesine dayanıyordu. Büyükbabaları gençliklerinde yakın dost ve iş ortaklarıyken, paylaşamadıkları bir kadının aşkı uğruna tüm gemileri yakmışlardı.

Bu savaştan galip çıkamayınca da kendi otel imparatorluklarını kurmuş ve ezeli rakipler hâline gelmişlerdi. Esas kadın Grace Copeland ise ilk göz ağrıları olan otele prestij katmakla meşguldü.

Sterlingler ile Lockwoodlar arasındaki çekişme sonraki nesillere aktarılmış ve aradan geçen altmış yılda biraz olsun azalmamıştı. Ta ki Grace oteli iki düşman aileye miras bırakana kadar.

Rakipler kitabı PDF, Normalde Sophia, Weston’dan olabilecek olduğunca uzak durmaya çalışırdı. Lakin içine düştükleri bu yeni durumda, nefret etmeye yazgılı olduğu adamla aynı otelde kapana kısılmıştı ve birbirlerini gırtlaklayacak hâle gelmeleri uzun sürmeyecekti.

Rakipler PDF Oku

Lakin ikisinin de bildiği üzere her kavgaları tek bir biçimde sonlanıyordu: Yatakta. Bu artık yalnızca bir hisse savaşı değil, geçmişin rövanşıydı.

Ateş ve buzun savaşından hangisi sağ çıkacaktı?

“Favoriler rafımın başköşesine yerleşti bile.” —TJ Loves to Read

“Düşmanlıktan aşka dönen bu hikâyeyi okuduktan sonra soğuk bir duşa gereksiniminiz olacak.” —Miss Petite Brunette Book Blog

“Yazarın en sevdiğim kitabı oldu. Her kelimesine bayıldım. Yüzümde şapşal bir sırıtışla okudum.” —Kitty Kat’s Crazy About Books

“Elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.” —Book Addict Reviews

“Her sayfası sizi mest edecek.” —CNC Bookish Vibes

“Bu ikili arasındaki çekim resmen sayfalardan taşıyor.” —Cat’s Guilty Pleasure

Rakipler, bir romans kitabından isteyebileceğiniz her şeye sahip – sağlam bir hikâye, harika karakterler, yoğun bir çekim ve eğlence. Vi Keeland kitapları arasında en seksi olanı resmen bulduk.” —Kindle Crack Book Reviews

Rakipler kitap özeti

Rakipler pdf oku

Rakipler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu