Pdf Kitap

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD Pdf indir

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Kitap Kağıdı sayfadan oluşan Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabı olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD isimli kitap Karton Kapak dilinde ve ebatındadır. Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitabını İNGİLİZCE,TÜRKÇE numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD pdf oku indir.

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD pdf indir

Çocuklarımıza İngilizceyi sevdirerek öğretmeyi amacında olan RAINBOW etkinlik kitabımız, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni öğretim programına uygun olarak hazırlanmıştır. 
Toplam on üniteden oluşan kitapta, dil bilgisi merkezli konu anlatımlarından ziyade, pratik yapmaya ve dili işlevsel olarak kullanmaya yönelik keyifli etkinlikler bulunmaktadır.
Çoklu zekâ kuramı da göz önünde bulundurularak bir araya getirilen kitabımızda, çocuklarımızın -dinleme, konuşma, okuma, yazma, – olmak üzere her çeşit dil becerilerinin gelişimine katkı sağlamaya özen gösterilmiştir. 
Kitap sayfaları, yazı tahtası gibi yazılıp silinebilir özellikte ve spiralli olarak dizayn edilmiştır. Bu özel tasarım aracılığıyla, her etkinlik istenildiği kadar çözülüp basit bir şekilde silinebilir; bol bol tekrar edilir. Buna benzer ufak detaylar çocuklara hem kullanım hem de öğrenim kolaylığı sağlamaktadır.
İlave CD-Rom içinde, kitaptaki dinleme etkinliklerinin seslendirmeleri ve her husustan iki adet olmak üzere toplam 20 interaktif test bulunmaktadır. Çocuklarımız, yalnızca kitapla yetinmekle kalmaz, öğrenimlerini CD-Rom ile de destekler.
Kitap sayfaları kuş kağıt ve yazılıp silinebilir özelliği ile çocuklar için daha keyifli hale gertirilmiştir.kalem armağanlidir
Kısa olaraksı RAINBOW -MY ACTIVITY BOOK- ile İngilizce öğrenmek artık çok daha zevkli!

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD kitap özeti

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD pdf oku

Rainbow İlköğretim 4. Sınıf İngilizce 1 Kitap + Interaktif CD Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu