Çocuk Kitapları

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde Pdf indir

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşenur Gönen tarafından kaleme alınan Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde kitabını 9786053498841 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde pdf oku indir.

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde pdf indir

Her birinin huyu başka, suyu başka: en sevdikleri yemekler, oyunlar, hobileri… Buna karşın Rafadan Tayfa’yı bir arada tutan kuvvetli bir bağ var. Adına ister sevgi deyin, ister dostluk, kardeşlik… Bir aradayken daha kuvvetli ve daha mutlular. Arkadaştan da öteler…
TRT Çocuk ekranlarında beğenerek izlediğiniz Rafadan Tayfa, şimdi de okuyucu ile buluşuyor. Hayri, Kâmil, Akın, Mert, Sevim, Hale ve tüm mahalleli, kendilerini daha yakında zamandan tanımak isteyen kitapseverleri bekliyor. Rafadan Tayfa’nın bi hayli beğeni alan maceraları, kitaplıklarınızın başköşesinde yerini almaya hazır.
 
Rafadan Tayfa’ya göre dünyanın merkezi mahalleleridir. Mahallede yaşadıkları da hem birer macera hem de güzel bir tecrübedir. Bu kitapta ufak bir taşın yol açtığu yıkımı, bu problemi nasıl çözdüklerini,  gökyüzünden uçan günlük sayfalarının sahibini nasıl bulduklarını okuyacaksınız.

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde kitap özeti

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde pdf oku

Rafadan Tayfa – Eyvah! Macera Peşimizde Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu