Çocuk Kitapları

Q Bebek Parmak Kuklalarım Pdf indir

Q Bebek Parmak Kuklalarım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Karton Kapak sayfadan oluşan Q Bebek Parmak Kuklalarım kitabı Kitap Kağıdı olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Q Bebek Parmak Kuklalarım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Q Bebek Parmak Kuklalarım kitabını 9780902003033 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Q Bebek Parmak Kuklalarım pdf oku indir.

Q Bebek Parmak Kuklalarım pdf indir

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme tecrübeleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir. 
 
Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler ışığında Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.
 
0-3 yaş grubuna yönelik olarak özel olarak bir araya getirilen, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek Eğitim & Gelişim ve Oyun Kart ve Kitaplarımızda bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.
 

Q Bebek Parmak Kuklalarım kitap özeti

Q Bebek Parmak Kuklalarım pdf oku

Q Bebek Parmak Kuklalarım Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu