Çocuk Kitapları

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) Pdf indir

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nalan Aktaş Sönmez Ercan Polat tarafından kaleme alınan Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 11.5 x 16.5 cm ebatındadır. Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) kitabını 9786050829389 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) pdf oku indir.

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) pdf indir

Mini Masallar, dördüncü serisiyle devam ediyor! 
 
Ördek ailesinin tatlı kahramanlarıyla bir solukta okunan Mini Masallar, çocukların okuma beceri ve alışkanlıklarını geliştiriyor. Her bir kitapta ele alınan özel temalar çocukların sosyal davranışları ve becerileri tanımalarına katkı sağlıyor, karakter eğitimlerini destekliyor. 
 
Eğitsel yönden güvenilir içeriği, yolculukta ve evde rahatça taşınan boyutları, rengârenk çizimleriyle yayına girdiği ilk günden bu yana çocukların gözdesi olan Mini Masallar, eğlenerek okuma alışkanlığı kazandıran harika bir dizi…

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) kitap özeti

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) pdf oku

Puf Puf Renkler – Mini Masallar 4 (34) Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu