Akademik Kitaplar

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Pdf indir

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Kitabı 316 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Ocak 2016 nolu ISBN numarasına sahip Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi kitabının yazarı KolektifPsikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi PDF indirebilirsiniz. 

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Kitabı Pdf indir

Eğitim Fakültelerinde Psikolojik Danışma ve Rehberlik derslerini yürüten alan uzman kişilerının ortak çabalarının bir ürünü olan bu kitap, öğretmen yetiştirilen yüksek öğretim kurumlarında okutulmakta olan Rehberlik dersinin kur tanımına uygun olarak hazırlanmıştır.

Dokuz bölümden bir araya gelen bu kitapta ele alınan konularla öğrencilere kazandırılacak davranışlar, kitabın her bir bölümünde okuyucuya sunularak, o bölümde okuyucunun hangi davranışı kazanabileceği ile ilgili önceden bilgilenmesi sağlanmak istenmiştir.

Etiketler: Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Pdf oku , Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi Pdf kitap indir, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi pdf oku ücretsiz, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi kitap indir ücretsiz, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi pdf indir yandex, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi pdf oku özet, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Alim Kaya Pegem Akademi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu