Akademik Kitaplar

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Pdf indir

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Metis Yayınları aracılığıyla çıkarılan Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Kitabı 288 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mayıs 2020 nolu ISBN numarasına sahip Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları kitabının yazarı Engin GeçtanPsikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Kitabı Pdf indir

Engin Geçtan`ın 1975`te yayımlanan bu ilk kitabı, yalnızca akademik çevrelerde yaygın biçimde kullanılmakla yetinmeyip, bunun yanı sıra dinamik psikiyatri alanına ilgi duyan geniş bir okur kesiminin de başucu kitabı olmuş, on altı baskı yapmış klasik bir yapıt.

Temel Kavramlar, Psikodinamik Psikiyatri ve Ruhsal Bozukluklar başlıklı üç bölümden bir araya gelen kitap, alanının temel kavramlarını tanımlaması, bunları psikiyatri tarihi içine yerleştirmesi ve belli başlı yaklaşım tarzlarını ve tartışma noktalarını içermesi sebebiyle, şimdilerde de bir giriş kitabı ve temel kaynak olma niteliğini koruyor.

 

Etiketler: Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Pdf oku , Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları Pdf kitap indir, Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları pdf oku ücretsiz, Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları kitap indir ücretsiz, Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları pdf indir yandex, Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları pdf oku özet, Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar Engin Geçtan Metis Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu