Çocuk Kitapları

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı Pdf indir

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı kitabı 224 olarak çıkarılmıştır. Lloyd Alexander tarafından kaleme alınan Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı isimli kitap 9786051420073 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı kitabını 01.06.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı pdf oku indir.

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı pdf indir

Taran, Yardımcı Domuz Bakıcısı olarak çalışmaktan sıkılmıştı. Baktığı domuz, Prydain’ın tek kahin domuzu Hen Wen olsa bile… Taran, kahramanlara yaraşır bir şeyle uğraşmayı tercih ederdi, kılıç yapmak yahut kılıç kullanmayı öğrenmek gibi.

Hen Wen kaçtığında, Taran onun peşinden gitti ve kendini, evinin çok uzağında buldu. Genç Yardımcı Domuz Bakıcısı, kahramanlığın kolay bir iş olmadığını kısa bir sürede fark edecekti. Taran, korkunç Boynuzlu Kral ve kötülüğün güçlerini toplayan Kral Arawn’a karşı Prydain halkını uyarmak zorundaydı. Her şey için çok geç olmadan.

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı kitap özeti

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı pdf oku

Prydain Günlükleri Kitap -1 / Üçün Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu