Çocuk Kitapları

Protesto Pdf indir

Protesto pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258022001 sayfadan oluşan Protesto kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Eduarda Lima tarafından kaleme alınan Protesto isimli kitap 17.12.2021 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Protesto kitabını Eduarda Lima numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Protesto pdf oku indir.

Protesto pdf indir

Her şey bir kuşun şarkı söylemeyi bırakmasıyla başladı. Diğer kuşlar da ona sessizlikte eşlik ettiler. Ve kediler miyavlamadı; köpekler havlamaz, kurtlar ulumaz, böcekler vızıldamaz oldu… Haklarında belgeseller çekilen penguenler yürümekten, inekler süt vermekten vazgeçti. Tüm dünya çapında, adeta bütün hayvanlar bir anlaşma yapmış gibiydi.
 
Portekizli illüstratör Eduarda Lima’nın ilk resimli çocuk kitabı olan Protesto, çevre hassaslığı hususunda bir “sessiz çığlığı” açıklamayor bizlere. Klişelerden uzakta, gülümseten sonuyla daha da çok düşündürüyor…
 
Eduarda Lima, 2D animatör ve illüstratördür. University College of London’da mimarlık ve London College of Communication’da Motion-Design okumuştur. İlk resimli çocuk kitabı olan Protesto, 2020 senesinde, Portekiz Ulusal İllüstrasyon Ödülleri’nde Özel Mansiyon Ödülü almıştır.

Protesto kitap özeti

Protesto pdf oku

Protesto Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu