Ders Kitapları

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası Pdf indir

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 240 sayfadan oluşan Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınan Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası kitabını 9786257602198 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası pdf oku indir.

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası pdf indir

Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca!

Yine yeni bir kitap, yine yeni bir bilgi kaynağı ve yine yeni bir şov hazırlığı…

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası PDF, Biliyorsunuz her yeni kitabımda hedef, sınavda en doğru ve en bi hayli hızlı yapanın siz olması. Kitaplarımın hepsinda olduğu gibi bu kitapta da sizi ciddi anlamda hızlandıracak sorular var. İşte bundan dolayı dil bilgisi adına ne kadar soru tarzı varsa bu kitapta yer alıyor.

Sınav odaklı sorular, ÖSYM formatını çok net hissedeceğiniz soru tarzları ve dahası…

Her şeyden de mühimsi sizleri sıra sıra sınava hazırlayan olağanüstü bir test ve soru sayısı…

Öncelikle kitaptaki her sorunun çözümünü, test sonlarına koyduğumuz karekodları telefonlarınıza okutarak benden dinleyebilirsiniz. Böylelikle doğru cevabı görmenin de ötesinde soruyla alakalı mühim ipuçları da almış olacaksınız.

Soruları nasıl çözmeliyiz?

Rüştü Hoca ile Türkçe Youtube kanalımdan ve tabii ki ders notları kitabımdan konu çalışmanızı yapın. Konuyu bitirdiğiniz zaman konuyla alakalı iki üç test çözmeniz ilk etapta yeterli gelmektedir. Oturup da tüm konuyu bitirmek konunun sorular üzerinden tekrarı gerektiğinde sorun yaşatacaktır. Bir iki test çözüldükten sonra konuyla alakalı eksikleriniz varsa tekrar konu anlatımından eksiğinizi kapatmak ve testlere devam etmek en doğrusudur.

Kısa olaraksı video + ders notlarım + soru çözümleri şeklinde gitmeniz büyük fayda sağlar.

Her testte farklı soru tarzlarına yer vererek sizleri anlık soru tarzı değişimlerine de hazırlamış oluyorum.

Kitabın hazırlanışı aşamasında her türlü desteği veren eşim Sezen BAYINDIR, oğlum Berat BAYINDIR ve kızım Karem BAYINDIR’a teşekkürlerimi sunuyorum.

Tamamı video çözümlü bu kitabın düzenlenmesi noktasında en büyük zorluğu çeken, benden kat kat daha fazla uykusuz kalan, dizgi, tasarım ve kitap adına ne varsa işinin ehli diyebileceğimiz Utku ÇETİN’e de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni bir kitapta görüşmek üzere…

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası kitap özeti

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası pdf oku

Promax Dil Bilgisi Tamamı Video Çözümlü Soru Bankası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu