Çocuk Kitapları

Profesör Binbilir’in Maceraları Pdf indir

Profesör Binbilir’in Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 302 sayfadan oluşan Profesör Binbilir’in Maceraları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melek Çe tarafından kaleme alınan Profesör Binbilir’in Maceraları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Profesör Binbilir’in Maceraları kitabını 9789758781904 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Profesör Binbilir’in Maceraları pdf oku indir.

Profesör Binbilir’in Maceraları pdf indir

Profesör Binbilir’in Maceraları, akıcı ve zengin dili, çok boyutlu kurgusuyla çocuk edebiyatımızın özgün eserleri arasında şimdiden yer almaya namzet bir çocuk kitabı.
Bilim kurgu, macera türünde kaleme alınmış eserin kahramanları sürükleyici bir öykü içinde okurlarını ‘Bilim Şehri’ne doğru tarifsiz bir gezintiye çıkarıyor.
Melek Çe on beşinci çocuk kitabı olarak imza attığı bu kitabında, ülkemizde çok az sınanan, çocuklar için bilim kurgu alanının başarılı bir örneğini veriyor. Evren ve bilim, insan ve bilim konularına dair insani, neşeli, gülünç ama daima heyecanlı ve enteresan bir bakış sunuyor çocuk okurlara.
Kitabın ana kahramanı Profesör Binbilir’in Bilim Şehri’ni arayışı, Gülbiye Hanım’ın kepçesiyle Mr. Merkezkaç’a meydan okuması Kaptan İmbat’ın peşlerindeki bilim korsanlarını ustaca manevralarla atlatması, Fuat’ın Sır küpü, Binnaz’ın akıl almaz teorileri ve daha bir çok enteresan kahramanın maceraları kitabın sayfaları arasında peş peşe sıralanıyor. Kitap boyunca atılan her adım okuru enteresan bir finale sürüklüyor.

Profesör Binbilir’in Maceraları kitap özeti

Profesör Binbilir’in Maceraları pdf oku

Profesör Binbilir’in Maceraları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu