Akademik Kitaplar

Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir

Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 352 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Ahmet TekinProblemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Çeyrek asır içinde teknoloji kullanımına ilişkin çok sayıda problemle karşı karşıya geldik. Gelecekte nasıl problemler deneyimleyeceğimize ilişkin bir öngörümüz olsa da aslında problemli teknoloji kullanımı sürprizlere açıktır. Birkaç on yıl önce nomofobi yahut sosyal platform bağımlılığı gibi problemlerden haberdar değildik. Ayrıca bu problemlere ilişkin çoğumuzun bir öngörüsü de yoktu. Dolayısıyla yeni teknolojilerin bize sağlayacağı müthiş katkılarının bunun yanında bizi nasıl problemlerle meşgul edeceğini bilemiyoruz.

Problemli teknoloji kullanımında tek suçlu teknoloji mi? Tabii ki de hayır. Kullanım amacı, kullanım süresi, kullanım geçmişi ve kullanımın işlevselliğe etkisi gibi etkenler problemli teknoloji kullanımında mühim değişkenlerdir. Belki de birçoğumuz teknoloji kullanımımızın problemli olup olmadığını bilmiyoruz. Neden kendimizi planladığımızdan daha fazla internet yahut mobil cihazları kullanırken buluyoruz? Neden birkaç saatliğine bile mobil cihazlarımızdan ayrılamıyoruz? Neden yüz yüze iletişim hâlindeyken dikkatimiz mobil cihazumuzdadır? Neden sosyal platform hesaplarımızı birkaç dakikada bir kontrol ediyoruz? Çocuğumuzun elindeki telefonu almak neden zor? Ebeveynlik stillerinde bir değişikliğe gitmemiz gerekiyor mu? Bu sorular çoğaltılabilir… Teknoloji kullanımında öz-farkındalığımız üzerinde düşünmemiz gerekiyor.

Problemli Teknoloji Kullanımı kitabı sizin teknoloji ile etkileşiminizde yaşadığınız yahut yaşayabileceğiniz tüm problemleri çok boyutlu bir biçimde ele almaktadır. Her satırını ilgi ve merak ile okumanız ümidiyle…

Etiketler: Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Problemli Teknoloji Kullanımı Ahmet Tekin Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu