Pdf Kitap

Portakal Çiçekleri Pdf indir

Portakal Çiçekleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Portakal Çiçekleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özgür Balpınar tarafından kaleme alınan Portakal Çiçekleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 20.5 cm ebatındadır. Portakal Çiçekleri kitabını 9786050844269 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Portakal Çiçekleri pdf oku indir.

Portakal Çiçekleri pdf indir

Şahmeran efsanesi, Yılan Kale’nin gizli hazinesi, gürül gürül akan Ceyhan Nehri, kıpkırmızı gelincik tarlaları, bereketli Çukurova toprakları, mis gibi portakal çiçeği kokan Adana sokakları…
Sevgisizliğin gölgesi altında çocukluğunu doyasıya yaşamaya çalışan Asım ne köye ne de kente ait olabilmenin huzursuzluğuyla geçiriyordu günlerini. Çukurova’nın uçsuz bucaksız tarlalarında çocukluğunun peşinden koştuğu sırada kendini kurumuş bir ağacı bahara cesaretlendirirken buluverdi. Yerel efsanelerin peşinden giderken, köyün futbol takımının kalesini korurken, altın madeni açmak için gelen iş makinelerine karşı köyün doğasını savunurken kalbinde hep sevgi vardı.
Özgür Balpınar, Çukurova bölgesinin yerel öğeleriyle bezenmiş yeni romanı Portakal Çiçekleri’nde ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmaya devam edenleri, içlerindeki gerçek hazineyi keşfedebilenleri, doğayı paraya üstün kılmak için savaşanleri gelincik tarlarının ve mis kokulu portakal çiçeği bahçelerinin içinden selamlıyor.

Portakal Çiçekleri kitap özeti

Portakal Çiçekleri pdf oku

Portakal Çiçekleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu