Çocuk Kitapları

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Eleanor H. Porter tarafından kaleme alınan Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491775 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Sayın Bayan,
İki hafta önce Rahip John Whitter´in yaşamını yitirdiğini ve on bir yaşındaki kızının öksüz kaldığını size bildirmek zorundayım. Miras olarak birkaç kitap dışında hiçbir şey bırakmadı. Bir misyoner kilisesinin sahibi olarak, zaten fazla az maaş almaktaydı. Kendisinin, ölen ablanızın kocası olduğunu öğrendik. İki ailenin arasında soğukluk olduğunu öncedenleri söylemişti. Rahip Whitter, çocuğu yine de ablanızın hatırı için yanınıza alacağınızı bekliyordu. Bu mektup elinize geçtiğinde, ufak kız da yol hazırlığını tamamlamış olacak. Gelmesini kabul ediyorsanız hemen bir mektup yazın. Çünkü, doğu bölgesine gidecek bir aile, onu Boston´a kadar götürüp Beldingsville trenine bindirecekler. Pollyanna´nın yola çıkacağı günü size bunun bunun yanında haber vereceğim… Olumlu bir yanıt alacağım ümidiyle sonsuz saygılarımı sunarım.
Jeremiah O. White´´
Bayan Polly, mektuba istemeye istemeye yanıt vermiş, ufak kızın gelebileceğini yazmıştı. Küçük kız, bir gün sonra, yani Haziranın yirmi beşinde saat dörtte gelecekti.

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Pollyanna Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu