Ders Kitapları

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme Pdf indir

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 28 cm ebatındadır. Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme kitabını 9786254200267 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme pdf oku indir.

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme pdf indir

Karşınızdaki kitap geçmiş sınavlarda çok fazla sorulan sorular baz alınarak özenle hazırlanmış olup Misyon Koruma Sınavı için kullanabileceğiniz güncel bir deneme kitabıdır. İngilizce, Silah Bilgisi ve Protokol Bilgisi hariç diğer sorular meslek içi PAEM (Komiser Yardımcılığı) sınavının da konusunu oluşturduğu için, komiserlik sınavına bir araya getirilenlar da gönül rahatlığıyla bu kitapta bulunan güncel sorulardan faydalanabilirler.
Kitap nokta atış sorularla, gerçek sınav formatına uygun olarak hazırlanmıştır. Kitapta bulunan on ayrı deneme sınavı, MEB sınav mantığı ile birebir aynıdır. Kitabı alan herkes on ayrı denemede kendini gerçek bir sınavdaymış gibi ölçebilir.
Kitap ile ilgili öneri ve eleştirileriniz için kariyerhocam.com/iletişim adresinden bize varabilirsiniz.
Emeklerinizin başarıya ulaşması dileğiyle…

Kitapta bulunan soruların dağılımı
1) Polis Mevzuatı %20
2) İnsan Hakları %10
3) Anayasa ve İdare Hukuku %10
4) Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi %10
5) Protokol Bilgisi %10
6) Silah Bilgisi %20
7) Güncel bilgiler ve genel kültür %10
8) İngilizce %10

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme kitap özeti

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme pdf oku

Polis Misyon Koruma Sınavına Hazırlık 10’lu Deneme Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu