Çocuk Kitapları

Pizza ve Oskar Pdf indir

Pizza ve Oskar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Pizza ve Oskar kitabı 208 olarak çıkarılmıştır. Achim Bröger tarafından kaleme alınan Pizza ve Oskar isimli kitap 9786055029685 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Pizza ve Oskar kitabını 10.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pizza ve Oskar pdf oku indir.

Pizza ve Oskar pdf indir

Neşeli ve biraz da tombik Pizza bir gün, hayvanat bahçesini ziyaret eden insanları izleyerek konuşmayı öğrenen Oskar adında ufak bir fille tanışır. Oskar hayvanat bahçesinin, Pizza ise sürekli olarak televizyon izleyen ailesinin sıkıcılığından dert yanarken, aniden Oskar’ın anavatanı Afrika’ya gitmek istemesiyle her ikisinin de yaşamına renk katacak, eğlence ve macera dolu güzel arkadaşlıkları başlar.
 
Achim Bröger’in otuz senedir yayımlanmaya devam eden ve artık bir çocuk klasiği olarak kabul gören Pizza ve Oskar’ı, karşı karşıya geldikları tüm poblemleri birlikte çözmeyi başarabilen iki cesur arkadaşın heyecan dolu serüvenlerine hepinizi davet ediyor!
 
Üç macera tek kitapta!
Pizza ve Oskar Afrika’yı Arıyor
Pizza ve Oskar Macera Peşinde
Pizza ve Oskar Okul Yolunda

Pizza ve Oskar kitap özeti

Pizza ve Oskar pdf oku

Pizza ve Oskar Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu