Çocuk Kitapları

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri Pdf indir

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri kitabı 172 olarak çıkarılmıştır. Sempe-Goscinny tarafından kaleme alınan Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri isimli kitap 9789750711688 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri kitabını 09.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri pdf oku indir.

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri pdf indir

Pıtırcık, yeni öykülerini anlatmaya doymuyor! Bu kitaptaki yeni Pıtırcık öykülerini önceden duymuş muydunuz? Gümüş’ün dolmakalemiyle maç yapılabileceğini, evin bahçesinde korsancılık da oynanabileceğini, Bay Sivrikulak’ın artık bir yönetmen
olduğunu, petank oyununun nasıl oynandığını ve Pıtırcık’ın anneannesine giden sürpriz konuğu biliyor muydunuz? Elbette hayır çünkü bu öyküleri ilk kez okuyacaksınız. 15 Pıtırcık öyküsünün olduğu bu kitap yeni olsa da bazı şeyler neyse ki hiç değişmiyor: Yaşasın Pıtırcık!

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri kitap özeti

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri pdf oku

Pıtırcık Mızmızlanıyor / Pıtırcık Bilinmeyen Öyküleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu