Çocuk Kitapları

Piramitlerin Sırrı Pdf indir

Piramitlerin Sırrı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Piramitlerin Sırrı kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Geronimo Stilton tarafından kaleme alınan Piramitlerin Sırrı isimli kitap 9789750842146 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Piramitlerin Sırrı kitabını 04.05.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Piramitlerin Sırrı pdf oku indir.

Piramitlerin Sırrı pdf indir

Geronimo Stilton Fareya’da (Fareler Adası) dünyaya geldi. Kemirgen Edebiyatı Bölümü’nde Fareloji ve Felsefe Bölümü’nde Karşılaştırmalı Arkeofareloji okudu. Fareler Adası’nın en ünlü gazetesi Kemirgenin Sesi’nin yayın yönetmeni. Kitapları 48 dile çevrildi, yalnızca İtalya’da hemen hemen 30 milyon adet, dünya çapında ise 140 milyon adetten fazla satıldı.
Geronimo Stilton bildiğiniz kuvvetli, korkusuz kahramanlardan değil. Gerçek cesaret korkusuz olmak değil, sınırlarını bilerek korkularının üstesinden gelmektir! Geronimo aşağı yukarı her şeyden fazla korkuyor ama hayata olumlu bakışı, eşsiz mizah duygusu ve tabii ki dostları aracılığıyla zor durumların üstesinden gelmeyi her seferinde başarıyor.
Geronimo Stilton kitaplarını okurken ailenin, dostların, barışın, dayanışmanın, dürüstlüğün, içtenyetin önemini hissedecek, kendinize gülebilmenin ne kadar da farekulade bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Piramitlerin Sırrı kitap özeti

Piramitlerin Sırrı pdf oku

Piramitlerin Sırrı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu