Çocuk Kitapları

Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Pdf indir

Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nesil Çocuk Yayınları aracılığıyla çıkarılan Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Kitabı 448 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları kitabı 13.00×19.00 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları kitabının yazarı KolektifPeygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Kitabı Pdf indir

Sevgili çocuklar!
İlk insanın kim olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur: Hazreti Âdem.
Ya ilk gemiyi yapanın kim olduğunu biliyor musunuz?
Kayadan deve çıkaran birini duydunuz mu?
Peki ateşin yakmadığı biri olabilir mi?
Bir insanın kurban olabileceği hiç aklınıza gelir mi?
Bütün rüyaları doğru yorumlayan birini düşünüyor musunuz?
Her türlü zorluğa sabırla dayanan birini tanımak ister misiniz?
Koca denizi ortadan ikiye ayıran birine ne dersiniz?
Dünyaya hükmeden bir hükümdarın yaşamı ilginizi çeker mi?
Kuşlarla konuşan biri size enteresan gelir mi?
Balığın karnında yaşayıp sonra kurtulmak olabilecek mü?
Babasız dünyaya gözlerini açan biriyle tanışmak ister misiniz?
Evet, bunların hepsi gerçek… Ve bu hikâyelerin kahramanları peygamberler… İlk insan ve ilk peygamber Hazreti Âdem`den son peygamber yani bizim peygamberimiz Hazreti Muhammed`e kadar birden fazla peygamber gelmiş dünyaya… Allah`ın izniyle müthiş şeylere imza atmış, mucizeler göstermiş ve örnek hayatlar yaşamışlar.
Bu seride yüce kitabımız Kur`an-ı Kerim`de ismi geçen 12 peygamber ve Hazreti Muhammed’in yaşamı anlatılıyor. Gelin hep birlikte bu güzel hikâyeleri okuyarak o günlere gidelim ve o özel bireylerin dünyasına girelim.

Etiketler: Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Pdf oku , Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları Pdf kitap indir, Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları pdf oku ücretsiz, Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları kitap indir ücretsiz, Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları pdf indir yandex, Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları pdf oku özet, Peygamber Hikayeleri Seti (13 Kitap) Kolektif Nesil Çocuk Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu