Çocuk Kitapları

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 Pdf indir

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 isimli kitap 9786050832143 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 kitabını 08.01.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 pdf oku indir.

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 pdf indir

Kerem’e göre son haftalarda enteresan şeyler olmaktadır. Penguenli çorabının teki, Türkçe defteri, silgisi, satranç takımı sırasıyla ortadan yok olur. Kerem, kaybolan eşyalarını bulmakta kararlıdır. Bir gün okul çıkışında eşyalarını aramaya çıkar. Yolu bir kayıp eşya bürosuna düşer. Acaba Kerem, kaybolan eşyalarına kavuşabilecek mi?
Öykü Makinesi, içindeki birbirinden farklı 10 öyküyle seni hayallerin ötesine götürecek. Makinelerin yönettiği şehirler, bulutların üzerinde dolaşan çocuklar, misafirsever kediler ve daha birden fazla kahraman, maceralarıyla seni öykülerin içine çekecek!

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 kitap özeti

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 pdf oku

Penguenli Çorabım ve Diğerleri – Öykü Makinesi 6 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu