Çocuk Kitapları

Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Pdf indir

Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı 126 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2011 nolu ISBN numarasına sahip Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar kitabının yazarı Melek GüngörPenguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Siz hiç papyon takan ufak bir penguen gördünüz mü? Penguen Tigi papyon kravatını hiç çıkarmıyor, çünkü onu armağan eden ufak arkadaşını çok özlüyor. Onunla tekrar karşılaşırsa üşümesi geçer mi acaba? Ya yedi renge bürünen bir adayı görmeye giden ufak çocuk kiminle karşılaşıyor dersiniz? Belki bu adayı siz de görmeye gider ve onunla karşılaşırsınız. Gidenler öyle dile getiriyor çünkü. Mahallenin birinde boynu bükük duran eski ve yıkık ahşap bir ev görürseniz durup şöyle bir dinleyin onu. Neler anlatacaktır kim bilir. Belki de içinde bir zamanlar yaşayan bir genç kızın şarkısını dinletir size. Altın mızrak armağan edilen bir kral neler yapmalı sizce? Mızrağını alıp savaşmaya mı gitmeli, yoksa onu seven halkı için daha çok mu çalışmalı? Küçük ressam Dodo’ya çizeceği resimler için seçimini kendisinin yapmasını söylemeye ne dersiniz? Kendini hep çok değersiz bulan boynu bükük ufak menekşeye ise çok güzel bir çiçek olduğunu ve güzel koktuğunu nasıl anlatmalı bilmem. Peki, ya uzaylı bebek Yum Yum’a ne demeli? Büyümesi için gereksinim duyduğu tek şey sevgi ve o bundan yoksun olduğunu sanıyor. Oysa onu çok seven dünyalı dostları var.

Etiketler: Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf oku , Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar pdf indir yandex, Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar pdf oku özet, Penguen Tigi’nin Özlemi Melek Güngör Altın Kitaplar kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu