Çocuk Kitapları

Pegi ve Gaya’nın Maceraları Pdf indir

Pegi ve Gaya’nın Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Pegi ve Gaya’nın Maceraları kitabı 88 olarak çıkarılmıştır. Eser Sevinç Manav tarafından kaleme alınan Pegi ve Gaya’nın Maceraları isimli kitap 9786257041072 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Pegi ve Gaya’nın Maceraları kitabını 17.10.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pegi ve Gaya’nın Maceraları pdf oku indir.

Pegi ve Gaya’nın Maceraları pdf indir

Bir gece bir turna kuşu camını tıklatsa korkup kaçar mıydın? Yoksa onun sırtında benzersiz bir maceraya mı çıkardın?  Eğer macerayı seçersen, sence başına neler gelirdi?                                                                              
Çok ama çok korkan bir aslanla karşılaşsan ne düşünürdün? Ya da kızgın bir kirpinin öfkesini yatıştırabilir miydin? Peki ya uykuveyalamayan bir ayıcığı uyutabilir miydin?                                                                         
Bu kitapta, Pegi ve Gaya’ya eşlik edersen hepsini öğrenebilirsin! Haydi, sen de Pegi gibi dürbününü boynuna as ve onlara katıl…
 
Eser Sevinç Manav’ın yayına giren ilk kitabı olan Pegi ve Gaya’nın Maceraları, Elif Balta Parks’ın harika çizimleriyle renklendi.

Pegi ve Gaya’nın Maceraları kitap özeti

Pegi ve Gaya’nın Maceraları pdf oku

Pegi ve Gaya’nın Maceraları Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu