Ders Kitapları

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı Pdf indir

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 162 sayfadan oluşan PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Caner Canşili tarafından kaleme alınan PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 28 cm ebatındadır. PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı kitabını 9786257649605 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı pdf oku indir.

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı pdf indir

Herkese Merhabalar kıymetli psikolojik danışman meslektaşlarım.
KPSS süreci hem mezun rakamının artması hem de alımların istediğimiz düzeyde olmaması sebebiyle can sıkıcı bir hal almıştır. Tek temennimiz şartların iyileşmesidir.
Alanımızdan atanmak için tüm bölümleri hemen hemennın üzerinde yapmak gerektiği meslektaşlarımız tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle ÖABT sınavında hata payının çok düşük olması gerekmektedir. Bu kitapta size özgün ve karıştırılması olabilecek konulara değinen sorular sunmaya çalıştım. Özellikle bir doğrunun bile oldukça önem taşıdığı bu sürede bu kaynağın size fayda sağlamasını bekliyorum. Burada çok fazla vaktinizi almak istemem. Zaten sorulan nitelik derecesine karar verecek olan sizlersiniz.
Emeklerinizin karşılığını almanız temennisiyle…

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı kitap özeti

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı pdf oku

PDR ÖABT Dopamin 7’den 75’e Deneme Sınavı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu