Çocuk Kitapları

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez Pdf indir

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez kitabı 184 olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez isimli kitap 9786050845105 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez kitabını 21.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez pdf oku indir.

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez pdf indir

Yazlıkta dedemle anneannemin yanında olmak kral, bilemedin belediye başkanı, o da olmazsa muhtar olmak gibi bir şeydir. Evde yapamadığınız ne kadar şey varsa burada her şey olabilecekdür. 
 
Yine de bu yaz bazı şeyleri yapmasaydım anılarım daha az utanılası olabilirdi.
 
Mesela havuz suyunu incelemeseydim yaşamımdaki birkaç gün daha rahat geçebilirdi. Babaannesinin gözdesi Selim’e uymasaydım, kimseden özür dilemek zorunda kalmazdım. Arılardan korkmasam kendimi rezil etmezdim ama bunların hepsi oluverdi işte. Utansam da birazcık rezil olsam da yazlıkta olmak, karpuz profesörünün asistanı ünvanını kapmak çok güzeldi. Hele evde olmaktan bin kat çok güzeldi. Üstelik bir sürü de şey öğrendim. Karpuz yetiştirmenin atom araştırması yapmak kadar zorlu bir iş olduğunu, çok disiplinin yan etkileri olduğunu, çocukların aynı dili konuşamasa bile aynı heyecanla oyun oynayabileceklerini… Kısa olaraksı en rezil olunası tatil bile harika zaman geçirmek demek. Tatilleri -hele bilimlisi olursa- çok seviyorum. Sanıyorum tatil sevmek bireylerin geninde var. Bunu da incelemeliyim.

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez kitap özeti

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez pdf oku

Patlak Zeka Cemcan / Bilim Tatil Dinlemez Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu