Çocuk Kitapları

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım Pdf indir

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Bestami Yazgan tarafından kaleme alınan Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım kitabını 9786054047727 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım pdf oku indir.

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım pdf indir

Çocuk edebiyatının usta kalemlerinden Bestami Yazgan, çocuk yüreğindeki masal bahçesinden yeni çiçekler sunmaya devam ediyor. Bu masallar doğallığı, sıcaklığı ve rengiyle bizim masallarımız.

Masalların konusu kadar anlatımı da güzel. Kelime ve cümleler, bir pınar ahengiyle akıyor dudağımızdan. Yazarın bunun yanı sıra şair olması anlatıma ayrı bir güzellik katmış.

Biz diyoruz ki: Artık yeni masallar için Kafdağı’na gitmenize gerek yok. Bestami Yazgan, Kafdağı’ndaki en güzel masaları siz değerli okurlarımız için yazmış.

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım kitap özeti

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım pdf oku

Paten Giyen Kaplumbağa / Güzel Dünyam ve Dostlarım Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu