Edebiyat Kitapları

Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları Pdf indir

Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yediveren Yayınları aracılığıyla çıkarılan Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları Kitabı 288 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları kitabının yazarı Işıl IşıkParanormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Paranormal Hikayeler Işıl Işık Yediveren Yayınları Kitabı Pdf indir

Paranormal Hikayeler - Işıl Işık - Yediveren YayınlarıParanormal Hikayeler PDF, Siz hiç yaşlanan bir oyuncak bebek gördünüz mü?
Ya da kafatasında gerçek bir insan beyni taşıyan kukla?

Peki çocukları kaçırdığı söylenen Slender Man efsanesini biliyor musunuz?
Tavşan adamı, gülen köpekleri, lanetlenmiş sandalyeyi, ağzı yırtık kadını, boşluktaki kızı hiç duydunuz mu?

Paranormal ve korku hikayelerinin ünlü ismi Işıl Işık, birbirinden ürkütücü ve merak uyandırıcı paranormal hikayeleri siz değerli okurlarımız için derledi.

Gizemli olaylardan lanetli bebeklere, şehir efsanelerinden korku dolu hikayelere kadar bir çok tüyler ürpertici hikaye sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu