Pdf Kitap

Paranın Psikolojisi Pdf indir

Paranın Psikolojisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Paranın Psikolojisi kitabı 312 olarak çıkarılmıştır. Morgan Housel tarafından kaleme alınan Paranın Psikolojisi isimli kitap 9786057400659 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Paranın Psikolojisi kitabını 22.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Paranın Psikolojisi pdf oku indir.

Paranın Psikolojisi pdf indir

Paranın Psikolojisi Pdf, “Housel’ın gözlemleri genelde bir taşla iki kuş vuruyor: Hem önceden söylenmemiş, hem de doğru ve mantıklı şeyler dile getiriyor.” -HOWARD MARK$ Oaktree Capital Management’ın kurucularından ve Eş Başkanı “Karmaşık kavramları sürükleyici ve kolay anlaşılır bir anlatıya çevirebilen ender yazarlardan biri.” -ANNIE DUKE Thinking in Bets adlı kitabın yazarı Para hususunda başarılı olmak, mutlaka bilgiyle ve balakalı olmakla alakalı bir mesele değildir. Nasıl davrandığınızla alakalıdir.

Paranın PsikolojisiÜstelik davranışı öğretmek zordur; gerçekten zeki insanlara bile. Para yönetimi, yatırım ve kurumsal karar alma süreçlerinin genelde çok sayıda matematik hesabı içerdiği, ne yapacağınızı net bir biçimde ortaya koyan veriler ve formüller temelinde hareket etmeyi gerektirdiği düşünülür. Lakin gerçek dünya çapında insanlar finansla alakalı kararlar alırken yalnızca tablolara bakmaz. Finansal kararlar genelde sofrada yahut bir toplantı odasında, birinin kendi hayat öyküsünün, ona özgü dünya görüşünün, egonun, kibirin, pazarlamanın ve bazı enteresan motivasyon unsurlarının bir araya geldiği mekanlarda alınır. Ödüllü yazar Morgan Housel Paranın Psikolojisi’nde, bireylerin paraya ilişkin düşünce şekillerini ele alan 19 kısa hikayeye yer veriyor ve yaşamın en mühim yönlerinden birisi olan para konusunu nasıl daha iyi anlayabileceğimize dair mühim dersler sunuyor.

Paranın Psikolojisi kitap özeti

Paranın Psikolojisi pdf oku

Paranın Psikolojisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu