Pdf Kitap

Panik Atakta Pdf indir

Panik Atakta pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 18.05.2016 sayfadan oluşan Panik Atakta kitabı 9786058547100 olarak çıkarılmıştır. Dr. David Burns tarafından kaleme alınan Panik Atakta isimli kitap Ayşe Nur Çelik dilinde ve 568 ebatındadır. Panik Atakta kitabını Remzi Güneş numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Panik Atakta pdf oku indir.

Panik Atakta pdf indir

İlaçsız yeni anksiyete terapisi ile yaşamınız değişebilir!
Hepimiz endişe, endişe veya panik hissinin neye benzediğini biliriz. Aşağıdaki düşüncelerden bazıları size tanıdık geliyor mu?
“Bu uçağın türbülansa girip düşeceğine adım gibi eminim.”
“İş yerinde sunumumu yapacağım sırada her şey aklımdan silinecek ve herkes benim aptal olduğumu düşünecek.”
“Niçin bu kadar çekingen ve kendime güvensizim? Tam bir eziğim.”
“Aklımı kaçıracak ve sinir krizi geçirecekmiş gibi hissediyorum.”
“Ben niye hiçbir şeyi halletmeyi beceremiyorum!”
Eğer öyleyse, nasıl hissettiğinizi değiştirebilirsiniz!  Panik Atakta size kronik endişe, çekingenlık, toplum önünde konuşma anksiyetesi, sınav endişesı, fobiler gibi her çeşit anksiyete ile savaşabilmek için, uzun terapiler veya ilaçlara gerek kalmadan, bir cephane sağlayacak. Dr. Burns size kuvvetli ve güncel anksiyete zıtı 40 tekniği öğretecek ve size işinize yarayacak olan yöntemi nasıl seçeceğinizi gösterecek. Amaç yalnızca bir biçimde daha iyi hissetmek değil, hepsiyla iyileşmek. Tek gereksiniminiz olan biraz cesaret, sağduyu ve bu kitapta bulunan teknikler.

Panik Atakta kitap özeti

Panik Atakta pdf oku

Panik Atakta Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu