Aşk Kitapları

Özgürlük İçin Sevişenler pdf indir

Özgürlük İçin Sevişenler PDF

Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir, kitap sever takipçilerimiz için  Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir başlığı altında özetini verelim istedik. Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir detaylı kitap özeti yazımızda..

Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir

Özgürlük İçin Sevişenler PDF indir, Kitabın yazarı Abby Green’dir. Kitabın Türkçe çevirisini Cahide Adışan yapmıştır. Kitap toplam 111 sayfadır. Sitemizden Özgürlük İçin Sevişenlere-Kitap indirebilirsiniz yahut okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Özgürlük İçin Sevişenler
  • Yazar: Abby Green
  • Baskı tarihi: 2014
  • Sayfa sayısı: 111

Özgürlük İçin Sevişenler Kitabı Ön Okuma

KATE”İN ağzı açık kaldı. Bu iki kelime bile içindekileri okudu-ğunu anlatmaya yetiyordu. Gözleri doldu, Tiarnan onunla oynuyor zayıflı-ğıyla dalga geçiyordu. “Tiarnan, burada cidden ne yapıyorsun?” Tiarnan’ın yüzü allak bullaktı, gözlerinden düşünceleri okunamıyordu. Loş ışıklar yüzünün yarısını gölgede bırakıyordu ve görüntüsü tehlikeliydi. İspanyol korsanlara benziyordu.

Özgürlük İçin Sevişenler PDF, Omuzları geniş görünüyordu. Kate’in içi titredi, vücudu eşinin, diğer yarısının, varlığını hissetmişcesine titriyordu. Yumuşak ağzı büzüldü, kendi kendine aralarında olanların olağanüstü, dün-yayı sarsacak kadar müthiş olmadığını anlatmaya çalışıyordu. Belki o geceden sonra onu bir daha Tiarnan gibi öpen olmamıştı, o kadar kabiliyetli değillerdi ve onu unutmasına olanak vermemişlerdi. Tiarnan kendini onun hücrelerine kadar nakşetmişti, tek bir öpücükle bir anlık bir yakınlaşmayla durumu içinden çıkılmaz hale getirmişti. Tiarnan’a ayaz ayaz bağırıp, onu rahat bırakmasını söylemek, yaşamına devam etmek istediğini anlatmak ve hayalini kurduğu gibi birine aşık olup aile kurmak istediğini anlatmak istiyordu. Sonunda onu unutabilmek istiyordu. “Burada ne işin var, Tiarnan? ikimiz dc bilinmekte ki…” “ikimiz de neden burada olduğumu bilinmekte.” Tiarnan’ın sesi sertti. Piyanist parçayı bitirmişti, bundan dolayı konuşmaları havada askıda kalmış gibi oldu. Fırsattan istifade kontrolü devralmaya çalışıp o geceye atıfta bulunduğunu anlamamış gibi davranmaya çalıştı. “Ne demek istediğini anlamıyorum.”

Tiaman içkisindcn bir yudum aldı, öne doğru eğilip boş kadehi masaya bıraktı. Kate’in içi titredi. “Ne demek istediğimi pekülft biliyorsun. Fransa”da bana bakışın-dan anladım, o gece olmayanlar’ anlatıyordu.” Aman Tanrım! Kate adeta yüzünden kanın çekildiğini hissedebiliyordu. En korkunç kâbusunu yaşıyordu. Fransa”da zayıflığın’ anladığını tahmin edi-yordu… Gizlemeyi başaramamıştı işte! Tiaman Quinn zayıflıkları belirle-mek, hissetmek ve ardından acımasızca sömürınek hususunda ün salmıştı. -O gece olanlar uzun zaman önceydi. Ayrıca haklısın, hiç bir şey olmadı…” Kate beceriksizce konuyu kesmek istedi. Aıpa ne diyebilirdi ki? Şayet beni asağılareasma reddeitikten sonra luild sana karşı duygularını olduğunu samyorsan. haklısın. Kate içten içe öfkeleniyordu, Tiaman hâlü aklındakini söyleyen tehlikeli bir adamdı. Kalın ve kısık sesiyle yumuşak konuşuyordu. “Ben o öpücüğü tek bir şey olarak değerlendiririm.

O bakışın, seninle aramızda gelişen cinsel gerginliği en az benim kadar hissettiğini anlatıyordu.” “Tiarnan, dile getirdiğim gibi, uzun zaman önceydi. Tam olarak hatırlayamıyorum bile. Bir daha bu konuyu konuşmak yahut bir tekrarını yaşamak gibi bir niyetim kesinlikle yok. Çok gençtim.” Ve de hakirevdin. O beklenmedik anın şoku Tiarnan’ı bir kez daha pişman etmişti.

Yeniden ona dokunacak, ona bakacak olan erkekleri düşünmek Tiarnan’ı çileden çıkarıyordu… Bir an sessiz kaldı. Kendininkilerden fazla da farklı olmayan o açık mavi gözlere baktıkça nutku tutuluyordu. Bakışla-rı buz gibi olsa da ateşini söndürmeye yetmiyordu. Tiarnan masanın diğer yanma uzanıp, Katc’i kendine doğru çekip dudaklarını onunkilere yapıştırıp yeniden tadına bakmamak için kendini zor tutuyordu. “Yalancısın, bunun bunun yanında yazık.” Kate’in nefesi kesildi, bakışları çok ateşliydi… Yanından uzaklaşana kadar kendine hilkim olabilmeyi istiyordu. “Yalancı değilim, bunun bunun yanında neden yazık olsun?” Kate ifadesini elin-den geldiğince düz yapmaya çalışıyordu. Tiaman arkasına yaslanınca Kate adeta ona yaklaştığından daha rahatsız hissetmeye başladı. “Yalancısın, çünkü öpüşmemizin her anını hatırladığından eminim. Ben hatırlıyorum, yazık olan tekrarlamayı istemiyor olman, ben fazla isterim.”

Aşşağıdan Abby Green Özgürlük İçin Sevişenler e-Kitap indirebilirsiniz.| Özgürlük İçin SevişenlerPDF indir yahut okuyabilirsin.

Abby Green Özgürlük İçin Sevişenler PDF İndir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu