Çocuk Kitapları

Özgürlüğünü Arayan Kelebek Pdf indir

Özgürlüğünü Arayan Kelebek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Özgürlüğünü Arayan Kelebek kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Tülin Kozikoğlu tarafından kaleme alınan Özgürlüğünü Arayan Kelebek isimli kitap 9786054119264 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Özgürlüğünü Arayan Kelebek kitabını 01.12.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Özgürlüğünü Arayan Kelebek pdf oku indir.

Özgürlüğünü Arayan Kelebek pdf indir

Tülin Kozikoğlu’nun yazdığı, Burcu Musselwhite’ın resimlediği kitap bir kelebeğin özgürlük arayışını konu ediyor. Rengârenk kanatlarını çırpan kelebekle birlikte dört farklı mekânda geziyoruz. Önce şehrin sokaklarında dolaşan kelebek, tarlaların ağaçların arasından geçerek bir çiftliğe ulaşıyor ve son kez lezzetli dondurmalar yapan sahil kenarındaki bir dondurmacıya ulaşıyor. Serinin birinci kitabında tanıştığımız Ayşe de kelebeğimize yolculuğunda eşlik ediyor. Her bir mekânı yana açılan sayfalar aracılığıyla geniş bir biçimde görebilinmekte. Burcu Musselwhite’ın ayrıntılı çizimleri aracılığıyla resimlere bakmak ayrı bir keyif haline geliyor.

Çocuklara bir tırtılın hayat döngüsünü gösteren hikâye, onların merak etme duygularını kuvvetlendirerek yeni yerler keşfetmelerini sağlıyor. Hem bir yetişkin ile birlikte okunabilecek hem de okumayı yeni öğrenen çocukların ilk kitapları olarak kütüphanelerinde bulunacak bu kitabı üç yaş ve üzerindeki tüm çocuklara öneriyoruz.

Özgürlüğünü Arayan Kelebek kitap özeti

Özgürlüğünü Arayan Kelebek pdf oku

Özgürlüğünü Arayan Kelebek Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu