Pdf Kitap

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Pdf indir

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Christopher K. Germer tarafından kaleme alınan Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi isimli kitap 9786058031425 dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitabını 06.07.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi pdf oku indir.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi pdf indir

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Pdf, Başkalarına, kendinize davrandığınızdan daha mı nazik davranırsınız?
Çok sayıda araştırma, kendinize destekleyici bir arkadaş olmanızın faydalarını ortaya koyuyor. Bu bilimsel temelli uygulama kitabı, sizi sert özeleştirilerin ve hayata geçirilmesi olabilecek olmayan standartların tuzağından kurtararak, duygusal iyileşmeyi sağlamaya yönelik sıra sıra ilerleyebileceğiniz bir yaklaşım sunuyor. Kitap, yazarların dünya çapında on binlerce insana yardım eden ve alanında ezber bozan sekiz haftalık Öz Şefkatli Farkındalık programını anlatıyor. İçinde bulunan meditasyonlar, duygusal egzersizler, gerçek yaşamdan örneklerle ilişki stresini, kilo ve bedensel görünüm meselelerini, sağlık, anksiyete ve diğer yaygın problemleri çözmenize yol gösterecek.
Öz şefkatin tohumları halihazırda içinizde; bu kuvvetli içsel kaynağı nasıl besleyeceğinizi ve yaşamınızı nasıl dönüştürebileceğinizi deneyimleyin.
“Dr. Neff ve Dr. Germer, Öz Şefkatli Farkındalığın dönüştürücü uygulamalarının incelemelerina öncülük ettiler ve on binlerce insan onların yaklaşımlarıyla eğitildi. Şimdi elinizde size derin bir iyileşme ve özgürlük yolculuğunda eşlik edecek bir uygulama kitabı yer alıyor. Bu kitap size bütünüyle ulaşılabilir, açık ve zengin bir yol sağlamaktadır. Lütfen bu kitaptanyararlanın ve bu kitabı başkalarıyla da paylaşın. Bu öğretiler uyanmakta olan bir çok kalbe hizmet edecektir.”
-Tara Brach
Klinik Psikolog Dr. Christopher Germer Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde psikiyatri alanında öğretim üyesidir. Psikoterapi temelli farkındalık ve şefkat konularında, dünyanın dört bir tarafında seminerlere katılıp eğitimler vermektedir. Psikoterapi ve Meditasyon Enstitüsü ile Şefkat ve Farkındalık Merkezi’nin kurucularındandır.
Doç. Dr. Kristin Neff, Texas Üniversitesi’nde Eğitim Psikolojisi bölümünde ders vermesinin bunun yanında, öz şefkat incelemeleri alanında Christopher Germer ile birlikte iki öncüden biridir. Üniversite mezuniyetinin ardından Budizme ilgi duymuş ve öz şefkati bir branş olarak kabul ettirecek akademik çalışmalar yapmıştır.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitap özeti

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi pdf oku

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu