Çocuk Kitapları

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053329961 sayfadan oluşan Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Lyman Frank Baum tarafından kaleme alınan Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) isimli kitap The Wonderful Wizard of Oz dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) kitabını 10.10.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) pdf oku indir.

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) pdf indir

Artık basmakalıp cinler, cüceler ve perilerle birlikte, yazarların her hikâyeden birtakım ürkütücü dersler çıkarmayı vurgulayarak, tüyler ürpertici ve korkunç olaylar anlatmadığı, çiçeği burnunda ’enteresan hikâyelerin’ zamanı geldi.”
Amerikalı yazar L. Frank Baum, 1900 senesinin Nisan ayında, çocuk edebiyatında yeni bir çığır açacak Oz Büyücüsü adlı eserinin ön sözüne bu sözcükleri yazıyordu. Gerçekten de, Kansas’ın uçsuz bucaksız çayırlarının ortasında yaşarken, korkunç bir hortumla Oz Diyarı’na sürüklenen ve müthiş maceralar yaşayan Dorothy’nin öyküsü, çocuk edebiyatına modern bir kimlik kazandırdı. Ülkemizde daha çok film olarak bilinen Oz Büyücüsü’nün romanı çok daha sürükleyici, çok daha keyifli…

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) kitap özeti

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) pdf oku

Oz Büyücüsü (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu