Çocuk Kitapları

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) Pdf indir

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 320 sayfadan oluşan Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fatih Erdoğan tarafından kaleme alınan Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitabını 9789753100496 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) pdf oku indir.

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) pdf indir

Çoklu Zekâ kuramı, birden fazla zekâ türü olabileceğini ve bunların her birinin kendine özgü bir biçimde geliştiğini, bireylerin daha başarılı olduğu değişik alanlar bulunduğunu ve eğitim yaklaşımlarını bu farklı zekâ türlerini dikkate alarak yapmak gerektiğini savunan bir kuramdır.

Toplam 9 kitaptan oluşan, ilkokul 2. ve 3. sınıflara yönelik olarak hazınlanan bu setin amacı çocukların hangi zekâ türüne sahip olduğunu anlamaya yardımcı olmak, içerdiği uygulamalar aracılığıyla tüm zekâ türlerinde gelişimini sağlamaktır. 

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) kitap özeti

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) pdf oku

Öykülerle Çoklu Zeka Geliştirme Etkinlikleri Seti (8 Kitap) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu