Çocuk Kitapları

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan Pdf indir

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan kitabını 9786052792728 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Yaz tatili için Çanakkale’ye halasının çiftliğine giden Akın, kuzeni Mürsel ile çok keyifli vakit geçirmektedir. Lakin çiftlikte onu rahatsız eden bir şeyler mevcuttur. Akın’ın şüpheleri bir kuruntudan mı ibaret yoksa gerçekten haklı mı?

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan kitap özeti

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan pdf oku

Ormandaki Tuzak – Yerimde Olsan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu