Çocuk Kitapları

Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Pdf indir

Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. FOM Kitap aracılığıyla çıkarılan Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap kitabının yazarı Gianni RodariOrmanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Kitabı Pdf indir

Sıra dışı karakterler, uçan evler, yürüyüşe çıkan dağlar, dallarından terlik sarkan bir ağaç, konuşan sırt çantası, konut sahibine mektup yazan bir örümcek, hayali bir coğrafya…

Bir öğretmen, gazeteci, çocuk televizyon programları ve kitapları yazarı Rodari’nin kitapları tüm dünya çapında 50 dile çevrildi ve 1970 senesinde ülkeler arası Hans Christian Andersen Ödülü’nü kazandı. Tekerlemeler, dil oyunları, akıl almaz bir hayal gücü ve fantastik karakterler ile özgürlüğü, hoşgörüyü, dayanışma ve hayvan sevgisini anlatan en keyifli öyküleri bu kitapta toplandı.

Rodari’nin kaleminden Ormanda Eğlence, Sophia Fatus’un gülümseten desenleri, Sima Özkan’ın çevirisiyle Türkçede…

Etiketler: Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Pdf oku , Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap Pdf kitap indir, Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap pdf oku ücretsiz, Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap kitap indir ücretsiz, Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap pdf indir yandex, Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap pdf oku özet, Ormanda Eğlence Gianni Rodari FOM Kitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu