Çocuk Kitapları

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) Pdf indir

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Orkestra Fareleri (Cd Ekli) kitabı 52 olarak çıkarılmıştır. Howard Griffith tarafından kaleme alınan Orkestra Fareleri (Cd Ekli) isimli kitap 9786050942460 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Orkestra Fareleri (Cd Ekli) kitabını 11.05.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Orkestra Fareleri (Cd Ekli) pdf oku indir.

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) pdf indir

Bergüzar Korel’in eşsiz seslendirmesi ve Brandenburg
Devlet Orkestrası eşliğinde
Sihirli bir masal eşliğinde görkemli bir müzik yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İşte karşınızda Orkestra Fareleri! Büyüleyici desenlerle resimlenmiş bu güzel masalı kitabınızdaki CD’den orkestra eşliğinde harika bir anlatımla dinleyebilirsiniz!
Bu kitapta sizi neler bekliyor? Kendilerine yeni bir ev arayan farecikler, korkutucu ama yufka yürekli bir Orman Cini, notaları gizemli bir biçimde kaybolmuş sihirli bir orkestra ve daha neler neler… Tabii orkestra Şefi Maestro ve keman çalmayı çok seven Cadı’yı da unutmamak gerek.
Bu harika masalı okurken ve dinlerken ortak bir ritim yakalamanın yalnızca müzikte değil tüm yaşamımızdaki önemini bir kez daha keşfedeceksiniz!

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) kitap özeti

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) pdf oku

Orkestra Fareleri (Cd Ekli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu