Çocuk Kitapları

Orion ve Karanlık Pdf indir

Orion ve Karanlık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Orion ve Karanlık kitabı 36 olarak çıkarılmıştır. Emma Yarlett tarafından kaleme alınan Orion ve Karanlık isimli kitap 9786059781541 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Orion ve Karanlık kitabını 21.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Orion ve Karanlık pdf oku indir.

Orion ve Karanlık pdf indir

En büyük korkunuz bir gün odanıza gelse ne yapardınız? 

Orion korkak bir çocuktur. Arılardan, patlayan balonlardan, sınıfındaki kızlardan ve köpeklerden korkar. Ama onu bunların hepsinden daha çok korkutan bir şey mevcuttur. O da karanlıktır. Orion karanlıktan öyle korkar ki geceleri yatmaya gitmek onun için bir eziyet haline gelmiştir. Bir gece, hiç beklemediği bir anda odasına biri gelir. Bu misafir karanlığın ta kendisidir… Orion, Karanlık’la tanışarak, korktuğu şeyleri çok daha yakında zamandan tanır. Aslını söylemek gerekirse gece gelen tıkırtıların ve sonsuz karanlığın o kadar da ürkütücü olmadığını keşfeder. 

Genç yazar-çizer Emma Yarlett’in bu kitabında bir çocuğun karanlık korkusu, sanatçının yarattığı tatlı bir Karanlık kişiliği şeklinde kişileştiriliyor. Hava kararınca yalnız kalmaktan korkan çocuklar için yatmadan önce okunabilecek sıcacık bir resimli kitap.

Orion ve Karanlık kitap özeti

Orion ve Karanlık pdf oku

Orion ve Karanlık Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu