Çocuk Kitapları

Origami – Bitkiler Pdf indir

Origami – Bitkiler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Origami – Bitkiler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nazan Tacer tarafından kaleme alınan Origami – Bitkiler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 26 cm ebatındadır. Origami – Bitkiler kitabını 9786059493079 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Origami – Bitkiler pdf oku indir.

Origami – Bitkiler pdf indir

Nazan Tacer’in Origami – Bitkiler isimli kitabı, origamiye başlamak için temel alınabilecek bir çok Japon anonim örneğine yer vererek, yaban sümbülünden ortancaya, zambaktan kusudama çiçeğine uzanan renkli bir katlama seçkisi sunuyor.

Origaminin ABC’sinden, temel katlama tekniklerine; kolay anlaşılır tanımlar, püf noktalar ve pratik önerilerle zenginleştirilen bu kapsamlı kitap, origamiye merak saran herkesin başvuruda bulunacağı geniş bir şekilde bir kılavuz görevi de üstleniyor.
 
Kâğıdı hayallerinizle buluşturacağınız origami macerasınizde, yaratıcılığınızı ve ellerinizi konuşturma sırası sizde! Bundan böyle kâğıttan yıldız çiçeği, çam ağacı, kahkaha çiçeği, hatta göz alıcı bir bahar dalı katlamak hiç de zor olmayacak. Renkli kâğıtları katlayın, kesin, kıvırın, yapıştırın.

Geçtiğimiz senelerda bir bölümü Hayvanlar-Bitkiler isimli kitabında da yayımlanan bu eser, usta sanatçı tarafından çiçeği burnunda bitki katlamalarıyla çeşitlendirilip, kolaydan zora doğru sıralanarak Origami – Bitkiler isimli tek bir kitapta toplandı.
 
Ülkenin dört bir yanında gerçekleştirdiği atölye çalışmalarıyla adından övgüyle bahsettiren Nazan Tacer’in origami kitapları, çocukların analitik ve üç boyutlu düşünebilme yetilerini geliştirmelerine, dikkate ve odaklanmaya bağlı olarak kendi becerileriyle origamiden yeni ürünler yaratmalarına olanak sağlıyor. 

Origami – Bitkiler kitap özeti

Origami – Bitkiler pdf oku

Origami – Bitkiler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu