Edebiyat Kitapları

Ölümden Uzak Bir Yer Pdf indir

Ölümden Uzak Bir Yer pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Ölümden Uzak Bir Yer kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kerem Eksen tarafından kaleme alınan Ölümden Uzak Bir Yer isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ölümden Uzak Bir Yer kitabını 9789750853319 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ölümden Uzak Bir Yer pdf oku indir.

Ölümden Uzak Bir Yer pdf indir

“Bir şeylerin olmasını bekliyor, bekliyor, olmayınca da oturup düşünmek istiyor, mesele nedir, neyi nasıl halletmek gerekir, derken önüne dimdik bir duvar çıkıyor, dokunmayı bile başaramadığı bir duvar, ne yapsın bilemiyor. İyice kararıyor Sait: Umduğum bu değildi. Çocuğum mutluluk getirecek diyordum ama öyle olmadı; fazlasını getirdi, sonra da mutluluğu aldı.”
 
Sait ve Ömür çiftinin yaşamı, merkezinde oğulları Yusuf’un bulunduğu ve yalnızca kendilerinin şahit olduğu olağanüstü bir olayın ardından kökünden değişir. Daha sonra, gündelik hayat tüm tekdüzeliğiyle sürüp giderken Sait’in içinde bir huzursuzluk büyümeye, oğlu ve karısıyla ilişkisine koyu bir gölge düşürmeye başlar. Yıllar geçtikçe Sait’le Yusuf’un ilişkisi hayaller, beklentiler, korkular ve hayal kırıklıklarının arasında akan, ölümün sürekli olarak olarak kendini hatırlattığı bir hikâyeye dönüşür.
 
Buradayız ve Uyku Krallığı’yla tanıdığımız Kerem Eksen, üçüncü romanında baba oğul ilişkisi, aile, inanç ve ölüm üzerine benzersiz bir hikâye anlatıyor. Ölümden Uzak Bir Yer, “dünyanın ucundan kırpılmasının”, açılan uçurumun bir tarafında yalnız başına kalmanın romanı.

Ölümden Uzak Bir Yer kitap özeti

Ölümden Uzak Bir Yer pdf oku

Ölümden Uzak Bir Yer Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu