Edebiyat Kitapları

Ölüm Defteri 12 (Death Note) Pdf indir

Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786055381264 sayfadan oluşan Ölüm Defteri 12 (Death Note) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınan Ölüm Defteri 12 (Death Note) isimli kitap 11.01.2017 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ölüm Defteri 12 (Death Note) kitabını Takeşi Obata numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf oku indir.

Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki olağanüstü mücadele böyle başlar.

Near ve polis, Light’ı köşeye sıkıştırınca, Light Death Note’un gücünün sınırlarını zorlamaya başlar. Sonunda yüzleşecek olan Light ve Near’ın buluşma günü gelip çatar! İkisinin de birbirleri için planları mevcuttur. Artık Death Note etrafında sergilenen savaşın son perdesi inecektir!!

Ölüm Defteri 12 (Death Note) kitap özeti

Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf oku

Ölüm Defteri 12 (Death Note) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu