Edebiyat Kitapları

Ölüm Defteri 11 (Death Note) Pdf indir

Ölüm Defteri 11 (Death Note) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786055381240 sayfadan oluşan Ölüm Defteri 11 (Death Note) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınan Ölüm Defteri 11 (Death Note) isimli kitap 22.04.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ölüm Defteri 11 (Death Note) kitabını Takeşi Obata numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ölüm Defteri 11 (Death Note) pdf oku indir.

Ölüm Defteri 11 (Death Note) pdf indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünya çapında bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) paylaşımı yaptığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en mühim manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünya çapındaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki olağanüstü mücadele böyle başlar.

Light’ın en son entrikaları, kuvvetli zekasını bile zorlamaya başlar; zira Near Japonya’ya gelerek Light’a kendi ülkesinde meydan okur. Near, Light’ın Kira olduğundan emindir. Near’ın amacı yalnızca Kira’nın işlediği cinayetleri durdurmak değil, bunun yanı sıra Light’ın Death Note’u tercih ederek insanları öldürdüğü gerçeğini de görülmektedirmaktır. Light mücadeleye hazır olduğunu düşünür fakat nişanlısı, yeni aşkı ve yardımcısı onun önünde ölümcül birer engel mi olacaklar?

Ölüm Defteri 11 (Death Note) kitap özeti

Ölüm Defteri 11 (Death Note) pdf oku

Ölüm Defteri 11 (Death Note) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu