Edebiyat Kitapları

Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Pdf indir

Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ephesus Yayınları aracılığıyla çıkarılan Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları Kitabı 496 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Kasım 2020 nolu ISBN numarasına sahip Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları kitabının yazarı Dilara KeskinÖlüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin Ephesus Yayınları Kitabı Pdf indir

Ölüler Konuşamaz - Dilara Keskin - Ephesus YayınlarıÖlüler Konuşamaz Dilara Keskin PDF, Hayallerine kavuştuğu, mutlulukla yeni tanıştığı anda kaybolan Gökçe’nin yokluğu, en fazla dostlarını etkiler. Yıllar sonra bile çözülmeyi bekleyen olayı araştıran dostları, önce kendi yaşamları boyuncaki sırlarla yüz yüze gelirler.

Gerçeğe ulaşmak ise sandıklarından daha zor olacaktır.

Ölüler Konuşamaz Dilara Keskin PDF indir, Geçmişin izleriyle yaşayan Yankı’yı, geçmişi şimdide arayan Alper’i, geçmişten kaçmak isteyip ona tutsak olan Erdem’i seneler sonra bir araya getiren şey Gökçe’nin kendisini tekrar hatırlatmasıdır. Ve bu kez herkes kendi sırlarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu