Çocuk Kitapları

Okyanusun Sesi Pdf indir

Okyanusun Sesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Okyanusun Sesi kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Çiğdem Harbellioğlu tarafından kaleme alınan Okyanusun Sesi isimli kitap 9786057449368 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Okyanusun Sesi kitabını 23.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Okyanusun Sesi pdf oku indir.

Okyanusun Sesi pdf indir

İnsanların düşünmeden kirlettiği okyanusta yaşayan balıklar, kaplumbağalar ve bir çok canlı okyanusu sürekli olarak temizlemeye çalışır. Yine bir gün Yavru Su Kaplumbağası Dodi serin sularda oyun oynamak yerine okyanusu temizlemeye çalışırken dayanamaz ve şu soruyu sorar: “İnsanların attığı çöpleri neden biz topluyoruz ki?” İşte bu soruyla macera başlar. Dodi, vakit kaybetmeden dostları Paytak Yengeç Moli, Dev Kambur Balina Bobo, Köpek Balığı Cingöz ve diğerlerinden yardım ister. Hep birlikte kafa kafaya vererek bu problemi çözmeye çalışırlar. Acaba nasıl bir plan yapacaklar?
 
Peki, okyanusun sesini insanlara duyurabilecekler mi? Bu kitaptaki birkaç konu başlığı; İşbirliği, doğayı koruma, okyanusta yaşayan canlılar

Okyanusun Sesi kitap özeti

Okyanusun Sesi pdf oku

Okyanusun Sesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu